Оренда Складський Техніки | Навантажувачі, Штабелери, Ричтраки

Оренда техніки

У сучасному світі не обов’язково вкладати матеріальні ресурси в придбання дорогої вантажної техніки та іншого оснащення для складського господарства. Особливо якщо мова йде про періодичне використання того чи іншого апарату, придбання, в такому випадку, може стати нерентабельним рішенням, а ось оренда – то що потрібно! Наші фахівці проведуть консультацію та допоможуть підібрати будь-яке необхідне обладнання. Користувач послугами Склад Трак, може обрати з асортименту в наявності або замовити певну модель агрегату. При цьому, наші клієнти отримують надійну, перевірену техніку, готову до негайної експлуатації. Ми пропонуємо всіляке оснащення для вашого ресурсного сховища, в оренду. Це можуть бути:

  • вилочні навантажувачі (електронавантажувачі, дизельні навантажувачі, газові навантажувачі)
  • автонавантажувачі
  • електричні візки
  • гідравлічні візки
  • штабелери
  • ричтраки
  • підбирач замовлень та інше

Інноваційне обладнання буде надано замовнику в будь-який населений пункт України на умовах довгострокової оренди. Буває також, що наші клієнти воліють взяти техніку в оренду, щоб зрозуміти як вона поводиться в експлуатації і оптимізувати складську діяльність. Вподобані варіанти, нерідко залишаються і на постійне використання, переходячи з оренди в статус придбаного товару. Головні переваги орендованого обладнання – це:

  • Доступна ціна оренди від компанії Склад Трак. Сумарна вартість надання послуг, навіть на умовах тривалої експлуатації, не перевищує ціну у порівнянні з придбанням використовуваного об’єкта.
  • Замовник не замислюється про питання обслуговування і ремонту. Головне завдання використовувати всю техніку суворо за призначенням і своєчасно вносити оплату за послуги оренди.
  • Разом з орендованим обладнанням, наші клієнти отримують супровідні консультації досвідчених менеджерів. При необхідності, вони допоможуть розібратися у всіх нюансах по використанню складського оснащення.
Відгуки наших клієнтів
14.09.2020
Дубовик В.И.
Директор ТОВ "ОМЕГА-аавтопоставка"
Компания "ОМЕГА-Автопоставка" благодарит компанию "Склад Сервис" за своевременную поставку промышленной пластиковой тары и стеллажных систем для всех наших дистрибуционных центров.
дивитися оригінал
16.10.2018
Татьяна Негой
Помощник руководителя ООО «Данзас Киев, ЛТД»
ООО «Данзас Киев, ЛТД» выражает глубокую признательность коллективу фирмы «Склад Сервис» в связи с плодотворным сотрудничеством, сложившимся во время изготовления стеллажей для сотрудников нашей компании. На стадии обсуждения выбора стеллажей сотрудники Вашей компании проявили терпение и профессионализм.
дивитися оригінал
Залиште заявку
Наші фахівці оперативно допоможуть підібрати вам найкраще рішення, під ваші завдання.