Купити Складську Техніку | У Лізинг, Кредит, Розстрочку

Лізинг, кредитування та розстрочка

Лізинг

Система оплати товару передбачає внесення першої суми платежу, наприклад 30%, після чого сплачуються щомісячні нарахування в розмірі зручному для клієнта. Ми надаємо варіант користування послугами лізингу наших партнерів або ж підписуємо угоду з компанією обраною замовником.

Розстрочка

Це відмінна можливість мінімізації витрат. Внески частинами до 9 платежів, без переплат.

Кредит

Припускається оформлення кредитного договору на досить вигідних умовах – від 3% річних. Клієнт може скористатися пропозиціями від будь-якого обраного ним банку, або звернутися за консультацією до наших менеджерів з питань надання кредитів на обладнання.

Відгуки наших клієнтів
14.09.2020
Дубовик В.И.
Директор ТОВ "ОМЕГА-аавтопоставка"
Компания "ОМЕГА-Автопоставка" благодарит компанию "Склад Сервис" за своевременную поставку промышленной пластиковой тары и стеллажных систем для всех наших дистрибуционных центров.
дивитися оригінал
16.10.2018
Татьяна Негой
Помощник руководителя ООО «Данзас Киев, ЛТД»
ООО «Данзас Киев, ЛТД» выражает глубокую признательность коллективу фирмы «Склад Сервис» в связи с плодотворным сотрудничеством, сложившимся во время изготовления стеллажей для сотрудников нашей компании. На стадии обсуждения выбора стеллажей сотрудники Вашей компании проявили терпение и профессионализм.
дивитися оригінал
Залиште заявку
Наші фахівці оперативно допоможуть підібрати вам найкраще рішення, під ваші завдання.