Навантажувачі, Штабелери Ричтраки, Візки | Оплата Частинами

Оплата частинами

Не завжди у наших клієнтів є можливість оплатити повну суму за обладнання. Нова техніка або навіть Б/у варіанти навантажувачів – це певне капіталовкладення. Саме тому, молоді компанії на етапі розвитку, часто воліють скористатися послугою, що передбачає оплату техніки частинами. Використання інноваційних агрегатів для складу, які допоможуть налагодити його роботу і оптимізують витрати на людську працю – вже крок до успіху! Найчастіше, оплата частинами не б’є по кишені і вигідна, оскільки не сприймається як серйозна витрата. Для того, щоб купити техніку в компанії Sklad Truck і оплатити її частинами, необхідно:

  • Звернутися до уповноваженого менеджеру компанії з питань надання консультацій подібного роду.
  • Далі наш фахівець визначить яка саме модель обладнання вам необхідна для оптимального використання в тих чи інших умовах.
  • Наступний етап – це підписання договору.
  • Внесення передоплати (30/70, 60/40, 50/50)
  • Подальші виплати до повного закриття боргового питання.

Абсолютно всі ситуації обумовлюються індивідуально. Ми завжди лояльно ставимося до побажань наших клієнтів і хочемо надати придбання, яке буде вигідне для обох сторін. Оформляється на умовах угоди, відповідно до обумовлених контрактних вимог, підтверджених договором. Оплата частинами на строк до 6 місяців рахується без переплат.

Відгуки наших клієнтів
14.09.2020
Дубовик В.И.
Директор ТОВ "ОМЕГА-аавтопоставка"
Компания "ОМЕГА-Автопоставка" благодарит компанию "Склад Сервис" за своевременную поставку промышленной пластиковой тары и стеллажных систем для всех наших дистрибуционных центров.
дивитися оригінал
16.10.2018
Татьяна Негой
Помощник руководителя ООО «Данзас Киев, ЛТД»
ООО «Данзас Киев, ЛТД» выражает глубокую признательность коллективу фирмы «Склад Сервис» в связи с плодотворным сотрудничеством, сложившимся во время изготовления стеллажей для сотрудников нашей компании. На стадии обсуждения выбора стеллажей сотрудники Вашей компании проявили терпение и профессионализм.
дивитися оригінал
Залиште заявку
Наші фахівці оперативно допоможуть підібрати вам найкраще рішення, під ваші завдання.