Ремонт Складської Техніки | Навантажувачі, Штабелери, Ричтраки

Сервіс та технічна діагностика

Компанія Sklad Truck пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг, головна мета яких – забезпечити якісне професійне обслуговування. Ми надаємо можливість ремонту придбаного в компанії обладнання. Адже підтримка складської техніки в належному справному вигляді – це невід’ємна складова стабільної, безперебійної експлуатації пристроїв без неполадок і форс мажорів. Sklad Truck організує сервіс і технічну діагностику складської техніки для клієнтів компанії. Кваліфіковані фахівці оперативно відремонтують поломку будь-якої складності, а уповноважені в даних питаннях менеджери, можуть надати відомості про терміни виконання та вартість обслуговування.

Тільки техніка в робочому стані і з належним зовнішнім виглядом потрапляє в руки наших замовників. Абсолютно все обладнання Склад Трак підлягає процесу перевірки, який проходить в два етапи:

  1. Контроль від виробника. Здійснюється безпосередньо європейськими постачальниками, які комплектують всі складові агрегатів.
  2. Передпродажна підготовка техніки фахівцями Sklad Truck. Б/В обладнання, в обов’язковому порядку проходить діагностику вже в Україні майстрами нашої компанії. 

За роки співпраці, кожного свого клієнта ми сприймаємо як партнера, тому в першу чергу, самі зацікавлені в реалізації якісного, зносостійкого оснащення для складських комплексів. Однак, жодна техніка ще не змогла бути застрахована на весь період своєї експлуатації. Належний своєчасний сервіс, а також ремонт при необхідності – залишається запорукою успішного використання агрегатів будь-якого виду.

Відгуки наших клієнтів
14.09.2020
Дубовик В.И.
Директор ТОВ "ОМЕГА-аавтопоставка"
Компания "ОМЕГА-Автопоставка" благодарит компанию "Склад Сервис" за своевременную поставку промышленной пластиковой тары и стеллажных систем для всех наших дистрибуционных центров.
дивитися оригінал
16.10.2018
Татьяна Негой
Помощник руководителя ООО «Данзас Киев, ЛТД»
ООО «Данзас Киев, ЛТД» выражает глубокую признательность коллективу фирмы «Склад Сервис» в связи с плодотворным сотрудничеством, сложившимся во время изготовления стеллажей для сотрудников нашей компании. На стадии обсуждения выбора стеллажей сотрудники Вашей компании проявили терпение и профессионализм.
дивитися оригінал
Залиште заявку
Наші фахівці оперативно допоможуть підібрати вам найкраще рішення, під ваші завдання.