Sklad Truck – це компанія повного циклу виконання замовлення: від доставки з заводів виробника, до сервісного обслуговування та ремонту навантажувальної техніки. Які переваги отримає ваш бізнес в разі співпраці з нами? Швидкість виконання замовлення, відсутність додаткових платежів субконтракторам, економію грошових ресурсів.

Завдяки чому ми маємо такі переваги?

Ми є головним авторизованим дилером компанії EP Equipment в Україні. Це дозволяє нам доставляти весь модельний ряд виробника напряму в Україну, без додаткових контрагентів. Це понад 75 моделей, включно з унікальними моделями палетних візків та новітньої роботизованої навантажувальної техніки.

Чому наша ціна нижче за конкурентів?

Завдяки багатолітній співпраці, постійним програмам обміну досвідом та спільному навчанню з EP Equipment ми маємо можливість запропонувати вашому бізнесу техніку за ціною нижче ринкової в середньому на 10%.

Як ми допомагаємо фінансово у розв’язанні питань придбання техніки?

Є декілька варіантів. Лізингова програма: відсоткова ставка 5%, 7%, 9% річних, залежно від видів діяльності вашої компанії. Отримання гранту: допомагаємо отримати гранти від наших партнерів на придбання складської техніки EP. Програма Trade-in: швидко та безпечно оновлюємо парк старої складської техніки на нову.

Чи надаємо ми гарантію?

Звісно. Розширена гарантія на 2 роки на техніку та 3 роки на АКБ.

Сервісне обслуговування лише техніки EP Equipment?

Ні. Маємо власну базу сервісного обслуговування та сертифікованих спеціалістів, які проводять огляд, оцінювання пошкоджень, ремонт навантажувальної техніки. Щодо техніки EP Equipment: маємо в наявності склад оригінальних запчастин, що дозволяє швидко здійснити заміну.

В чому ще ми унікальні?

Поставляємо унікальну складську техніку: палетні візки з 2 слотами під АКБ, що дозволяє працювати складу 24/7. Окрім того, виготовляємо під ваші специфічні потреби техніку. Саме так, якщо ваш склад вимагає унікального рішення, ми разом з інженерами EP Equipment виробляємо техніку за вашими кресленнями.

Переконали? Тоді до зв’язку!


 

Наша команда

Відділ продажу складської та навантажувальної техніки

kostina@ssk.ua budnyk@ssk.ua kaptur@ssk.ua kravchuk@ssk.ua
Дар'я Медведєва Катерина Буднік Андрій Каптур Ілля Кравчук
ВО керівника відділу продажу складської та навантажувальної техніки Менеджер з продажу складської та навантажувальної техніки Менеджер з продажу складської та навантажувальної техніки Менеджер з продажу складської та навантажувальної техніки

Відділ сервісу складської та навантажувальної техніки

stoliarenko@ssk.ua forostianko@ssk.ua forostianko@ssk.ua kravchuk@ssk.ua
Сергій Столяренко  Олександр Форостянко Олександр Базелюк Михайло Федоров
Керівник відділу сервісу вантажної техніки Менеджер сервісного відділу вантажної техніки Механік сервісного відділу вантажної техніки Механік сервісного відділу вантажної техніки

 

Якість наших послуг підтверджено сертифікатами
Десятки виробників обладнання довіряють нам дистрибуцію своєї продукції в різних країнах світу.