Компанія EP Equipment сьогодні добре відома у світі та Україні.
Заснована у 2007 році, вона є першою за темпами зростання та третьою компанією – виробником в Китаї, що спеціалізується на літієвому складському обладнанні від дизайну продукції, виробництва до післяпродажного обслуговування по всьому світу.

Факти говорять за себе:

  • Компанія представлена у 126 країнах світу
  • Має 250 тис кв.м. виробничих потужностей в Китаї та США
  • Обіймає перше місце у світі в ІІІй категорії складської техніки, а саме в виробництві електровізків і штабелерів
  • Розробляє та виготовляє 90% всіх компонентів на місці in-house. А отже незалежна від ринків сировини і швидко реагує на замовлення клієнтів.

Що можна обрати з модельного ряду?

 Електричні візки вантажопідйомністю 1,5 і 2 т зі стандартними та подовженими вилами. Яка модель задовольнить ваші потреби? Для супермаркетів та роздрібної торгівлі –EPL154, EPT12-EZ. Для складів та розподільчих центрів – WPL201, для TMS – EPL153(1) EPT12-EZ, для промислового використання – KPL201, серія EPT WA, RPL201H.

Популярне в Україні – це F4, F4 201 (вантажопідйомність 1,5 – 2т), а також RPL201, EPT20-20WA. За подробицями до наших менеджерів, а ми рухаємося далі.

Штабелери електричні, повідкові та самохідні, з платформою, з робочим місцем оператора та без. Різних розмірів та типів акумуляторної батареї. А ще, штабелери EP Equipment що мають 4 типи щогли гарантовано відповідають вимогам сертифікації CE: відповідність продукції європейським стандартам безпеки для людини, майна та навколишнього середовища.

Для підйому вантажу на 6 метрів і більше

 Вилкові навантажувачі. Вони є газові, дизельні, бензинові, електро – широкий асортимент моделей. 3 та 4 колісна база, широка лінійка варіантів двигунів, комплектацій, наявність специфічних моделей під особливі умови роботи, вантажопідйомність до 18т, з висотою підйому до 6,5м. 

  Комісіонери – зручна техніка для роботи у вертикальному просторі, яка дозволяє швидко комплектувати замовлення з великою номенклатурою, що розташована на різних рівнях стелажів. Компанія EP розробила для таких операцій збирачі замовлень, щоб відповідають цим вимогам.

З 2017 року збирачі замовлень ідеально працюють у вузьких проходах на складах щільного зберігання. Моделі мають кілька датчиків безпеки, вбудованих в інтерфейс, для максимального захисту під час інвентаризації, а також просте у використанні гідравлічне та ергономічне рульове управління від електродвигуна змінного струму. Передбачена можливість вибору гелевого або сучасного літій-іонного акумулятора.

Техніка для горизонтального вибору замовлень

Зручна для роботи з довгомірними вантажами. Техніка може рухатися на високій швидкості між проходами та завдяки різним конфігураціям вил може бути адаптована до різних потреб. Наприклад в моделі EPT 20-RAP передбачена можливість зайти в навантажувач з обох боків, що робить процес комплектування ергономічним і швидким.

У вузькопрохідних складах добре працюють Річтраки. Вони розроблені спеціально для швидкого переміщення з вантажем вузькими проходами – ширина від 800 мм. Більшість таких моделей мають високу вантажопідйомність – до 2500 кг і працюють у високих стелажних конструкціях до 12 м висоти.

Переваги складської техніки EP Equipment від Sklad Truck

Придбання складської техніки у нас, тобто у головного авторизованого дилера в Україні компанії ЕР Equipment дозволяє вашому бізнесу не лише планувати, а отримувати заплановане.

Завдяки нашій багаторічній співпраці з EP наша компанія має:

  • щотижневі поставки техніки й матеріалів безпосередньо від виробника
  • щоденний зв'язок з представниками заводу
  • спільну участь в тендерах
  • швидкі відповіді на будь-які питання клієнтів
  • власний авторизований виробником сервіс і ремонтну базу
  • наявний склад техніки й запчастин

Ми змогли вибудувати роботу таким чином, щоб замовлення наших клієнтів виготовлялись на пріоритетних умовах та по пришвидшеній програмі.