Якщо вашому бізнесу потрібен розвиток та прискорення операцій через значний обіг вантажів або товарів, вам найімовірніше потрібні додаткові одиниці техніки. Однак це може вимагати великих фінансових вкладень та зменшення грошового капіталу вашої компанії. Проте, існує альтернатива.

Ви можете скористатися послугою лізингу, щоб придбати нову або вживану складську техніку, зокрема навантажувачі. Лізинг може застосовуватися як до нової, так і до вживаної техніки. Щодо вживаних навантажувачів, важливо, щоб їхній вік разом із строком лізингу не перевищував 10 років.

Лізингоодержувачем може бути як юридична, так і фізична особа-підприємець, зареєстрована на території України. Після укладення угоди про лізинг клієнт має всі права на використання техніки, за винятком права її продажу чи передачі власності.

Які фінансові умови?

Відсоткова ставка – 5%, 7%, 9% річних, залежно від видів діяльності. Наприклад, для сільгоспвиробників – 5%, для переробників – 7%. Валюта фінансування – гривня. Вартість техніки фіксується в гривні на момент її придбання в Sklad Truck. Термін фінансування від 12 до 60 місяців. Авансовий внесок – 30%, комісія за видачу – до 1,5% від суми фінансування. Страхування та реєстрація техніки включено в лізинговий платіж та сплачуються рівними частинами протягом всього періоду лізингу.

Які документи потрібні?

Баланс (форма № 1) та Звіт про фінансові результати (форма №2). Важливо: річна фінансова звітність має бути за останні 2 роки + останній квартал поточного року. Документи можна подавати в електронному вигляді.

Тривалість ухвалення рішення?

Попередній розгляд можливості надання лізингу: від 24 годин.
Погодження лізингової програми становить до 2-х тижнів.