Компанія Sklad Truck пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг, головна мета яких – забезпечити якісне професійне обслуговування. Ми надаємо можливість ремонту придбаного в компанії обладнання. Адже підтримка складської техніки в належному справному вигляді – це невід’ємна складова стабільної, безперебійної експлуатації пристроїв без неполадок і форс мажорів. Sklad Truck організує сервіс і технічну діагностику складської техніки для клієнтів компанії. Кваліфіковані фахівці оперативно відремонтують поломку будь-якої складності, а уповноважені в даних питаннях менеджери, можуть надати відомості про терміни виконання та вартість обслуговування.

Тільки техніка в робочому стані і з належним зовнішнім виглядом потрапляє в руки наших замовників. Абсолютно все обладнання Склад Трак підлягає процесу перевірки, який проходить в два етапи.

Ремонт та технічне обслуговування складської техніки

Наша компанія проводить сервісне обслуговування техніки таких видів: навантажувачі, штабелери, системи зберігання та переміщення вантажів, а також навісне обладнання. Сервісне обслуговування навантажувачів сприяє підвищенню її надійності, подовженню термінів експлуатації та скороченню витрат на усунення серйозних пошкоджень або купівлю нового обладнання.
Можна виділити кілька видів сервісного обслуговування техніки для складів за часовим критерієм: сезонне сервісне обслуговування навантажувачів (1-2 рази на рік), планове сервісне обслуговування навантажувачів (план-графік виробника) та змінне сервісне обслуговування навантажувачів (наприкінці та на початку кожної зміни).

Регулярне сервісне обслуговування навантажувачів проводиться в кілька етапів:

візуальний огляд та комп'ютерна діагностика для виявлення дефектів, зносу та пошкоджень;
усунення проблем у процесі сервісного обслуговування техніки: затягування болтових з'єднань, змащування з'єднань та вузлів обладнання, заміна деталей й робочих рідин, очищення елементів техніки;
вимірювання та регулювання експлуатаційних показників після процесу сервісного обслуговування навантажувачів;
формлення актів сервісного обслуговування техніки для складу.

Ремонт навантажувачів може бути капітальним та поточним. Капітальний ремонт навантажувачів передбачає відновлення або заміну зношених вузлів й механізмів дизельних та електричних навантажувачів. Поточний ремонт складської техніки передбачає позапланові заміни елементів механізмів та робочих рідин.

Ремонт та обслуговування штабелерів має низку своїх особливостей, які вимагають використання вузькоспеціалізованого обладнання та кваліфікованого персоналу. Наша компанія зарекомендувала себе як надійний партнер у сфері обслуговування та ремонту всіх видів навантажувальної та спеціалізованої техніки для складу. Висококваліфіковані технічні фахівці допоможуть Вам діагностувати проблему та підібрати оригінальні комплектуючі для проведення сервісного обслуговування в найкоротші терміни за прийнятними цінами.