Складська Техніка | Оплата та Доставка | Sklad Truck

Оплата і доставка

Умови оплати

Оформлення замовлення відбувається за чітким регламентом, умови якого передбачають надання клієнту розгорнутої документації, технічних характеристик товару, а також вибору способу перерахування фінансових коштів.

Компанія дає можливість оплати частинами, 50/50, та працює на умовах попереднього внесення фінансування повного або часткового.

Ми завжди йдемо назустріч клієнтам, тому будь-яке замовлення і його оплата можуть бути обумовлені в індивідуальному порядку із застосуванням програми лояльності по внесенню сум за обладнання. Послуги надаються компаніям і приватним особам і оплачуються у формі безготівкового розрахунку.

Умови доставки

Sklad Truck доставка – це оперативне транспортування обладнання у будь-який населений пункт України в терміни попередньо погоджені з власниками замовлення. Логістичний відділ нашої команди, ретельно планує здійснення перевезень і пропонує оптимальний час і маршрут якісної доставки. Здійснюється з дотриманням усіх правил з перевезення техніки і надається клієнтові в належному вигляді, без пошкоджень. Самовивіз можливий з нашого складу, який знаходиться в Києві.

Орієнтовний час доставки:

  • При наявності товару на складі – 1-3 календарних дні
  • Поставка нової техніки під замовлення – до 90 календарних днів
  • Поставка б/у техніки під замовлення – до 14 календарних днів
  • Терміни доставки великих або нестандартних замовлень обговорюються в індивідуальному порядку