,
Ми працюємо. Все буде Україна!
Графік роботи:

Пн -Чт: 9:00-18:00
Пт: 9:00-17:00

0
Мій кошик
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння

Штабелери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Сфера застосування штабелерів

На складах, у виробничих цехах, на будівельних майданчиках, об’єктах роздрібної торгівлі та дистрибуції для оптимізації логістичних операцій з обробки вантажів та скорочення ручної праці у даний момент використовують різні засоби механізації. Одним з найбільш популярних видів складської техніки для розвантажувально-навантажувальних робіт є штабелери.

Електроштабелер представляє собою транспортний засіб, які оснащені механізмом для підйому, переміщення та штабелювання різних видів вантажів та призначені для їх складання у штабелі або на стелажі у декілька ярусів.

При визначенні необхідного виду штабелерів для Вашого бізнесу необхідно керуватися наступними параметрами:

  • вантажопідйомність - дуже важливо розуміти, що спроможність обробляти важкі вантажі зменшується пропорційно висоті підйому вантажу;

  • максимальна висота підйому вил;

  • продуктивність моделі штабелеру - даний параметр, в залежності від обраної моделі, є комплексним і складається з таких показників як: швидкість переміщення по складу, швидкість переміщення вил, час роботи від однієї зарядки, тощо;

  • ширина та довжина вил (для врахування необхідного простору для розвертання штабелеру для складу);

  • тип колес (роликів) складського штабелеру;

  • товщина вили штабелеру.

Штабелери - це надійне та ефективне вантажопідйомне обладнання, придбання якого має ряд переваг, таких як: збільшення продуктивності об'єкта; підвищення ефективності використання корисної площі об'єкту; скорочення витрат на утримання зайвого персоналу; зменшення травматизму робітників та пошкодження вантажів при обробці їх за допомогою ручної праці. З недоліків використання складських штабелерів можна зазначити: незначні відстані переміщення вантажів та обмежену вантажопідйомність порівняно з іншими аналогічними типами обладнання для складу, але це компенсується за рахунок більш низьких цін на дані транспортні засоби.

Класифікація штабелерів для складів

Класифікація штабелерів дозволяє вибрати оптимальний тип обладнання для виконання конкретного завдання, враховуючи вантажопідйомність, умови експлуатації та потреби оператора.

Штабелери класифікують за декількома критеріями, такими як тип приводу (ручні, напівелектричні, електричні); спосіб підйому (ножичний, плаский, комбінований) та вантажопідйомності (легкі, середні, важкі штабелери). Додаткові підвиди для оптимальності підбору обладнання можуть поділятися за габаритами та типом вил.

Види електроштабелерів

Електроштабелером називають декілька різновидів обладнання. Головною умовою має бути наявність хоча б одного електричного двигуна. До видів електричних штабелерів належать:

  • напівелектричні - електродвигун використовується лише для підйому вантажів, все інші операції виконуються вручну;

  • штабелер електричний самохідний - окрім швидкого підйому вантажу на висоту, також швидко перевозять вантаж до місця призначення. Мають три варіанти виконання – повідковий (супроводжуваний), з платформою для оператора і з кабіною для оператора;

  • річтраки - мають можливість переміщати палети не тільки вертикально, а й горизонтально завдяки висувній каретці.

Електричний штабелер дозволяє досягти максимальної продуктивності при переміщенні та штабелюванні палет всередині складу. Таке обладнання стане ідеальним рішенням для великих підприємств з великим вантажообігом.

Переваги придбання електричних штабелерів у Sklad Truck

Щоб купити штабелер Вам треба лише зателефонувати нам. Наші висококваліфіковані технічні спеціалісти підберуть оптимальну кількість та моделі обладнання під Ваш бізнес. А менеджери Sklad Truck проконсультують відносно цін та гарантійного обслуговування. Також наші співробітники допоможуть Вам організувати доставку техніки у населені пункти України.

Вгору