,
Ми працюємо. Все буде Україна!
Графік роботи:

Пн -Чт: 9:00-18:00
Пт: 9:00-17:00

0
Мій кошик
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння

Електровізки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Сфера застосування електричної рокли

В організації сучасного складського господарства чималу роль відіграє легка складська техніка, яскравим прикладом якої є електровізки для переміщення вантажів. Електророхлі відрізняються від аналогів тим, що функціонують від невеликого електродвигуна. Достатньо зарядити акумуляторну батарею від звичайної розетки і електровізок буде працювати декілька годин поспіль.

Дане обладнання зазвичай купують для експлуатації в умовах високого рівня вантажопотоку: великі складські комплекси логістичного, будівельного, побутового, промислового, фармацевтичного призначення; аеропорти, вокзали; виробничі підприємства; оптові бази; супермаркети та ТРЦ.

Електровізок має більший коефіцієнт корисної дії та вантажопідйомність на відміну від ручних роклей. Електророхля допомагає автоматизувати розвантажувально-навантажувальні роботи та розширити функціонал оператора електровізку. Рохля електрична є надійним, довговічним, легким у експлуатації та обслуговуванні обладнанням для любого складського господарства.

Обирати електричні рокли треба з урахуванням: вантажопідйомності; особливостей конструкції; загальної та робочої ваги; ємності батареї; швидкості пересування; радіусу розвертання; габаритів та розміру вил електровізка.

Класифікація рохлей електричних

Виробники мають широкий асортимент різних моделей складських самохідних електровізків, які можна згрупувати за наступними ознаками:

  1. спосіб управління рохлею електричною:

  • поводкові - електрична рокла, яка керується пішим оператором. Основними перевагами таких електророхлей є компактність конструкції, маневреність, простота керування та низька ціна;

  • з платформою - платформа сучасних електричних роклей складна, що дає можливість використовувати таку техніку у вузькопрохідних системах складування. Ціна таких моделей вище, ніж поводкових рохлей, але універсальність компенсує цей недолік;

  • з кабіною - найпотужніші і продуктивні представники в сімействі самохідних вилкових електровізків. Використання таких електричних рохлей має сенс на великих складах, де товаропотоки дуже значні і є потреба у інтенсивній експлуатації такого обладнання. 

  1. тип батареї електровізка:

  • акумуляторна батарея, яка обслуговується - має розбірну конструкцію, яка дає можливість контролювати рівень і стан електроліту, свинцевих пластин і інших елементів батареї;

  • акумуляторна батарея, яка не обслуговується - має герметичний корпус і при виробленні свого резерву відправляється в утилізацію.

Переваги придбання електровізків у Sklad Truck

Для придбання електророхлей Вам треба лише зв'язатися з нами. Висококваліфіковані технічні спеціалісти нашої компанії підберуть оптимальну кількість та моделі обладнання під Ваш бізнес. А менеджери SkladTruck проконсультують відносно цін та гарантійного обслуговування. Також наші співробітники допоможуть Вам організувати доставку техніки у населені пункти України.

Вгору