,
Ми працюємо. Все буде Україна!
Графік роботи:

Пн -Чт: 9:00-18:00
Пт: 9:00-17:00

0
Мій кошик
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння

Навантажувачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Сфера застосування навантажувачів

Навантажувачі використовуються у багатьох сферах сучасної економіки: логістика, житлово-комунальні послуги, будівництво, оптова та роздрібна торгівля. Дане обладнання характеризується високим рівнем оперативності та ефективності здійснення розвантажувально-навантажувальних операцій.

В залежності від галузі їх застосування, особливостей конструкції, вантажопідйомності, операційного спектра навантажувачі поділяють на фронтальні та вилочні. Вилочні навантажувачі зазнали більш широкого вжитку в обслуговуванні вантажів, а завдяки їх конструкції, найбільшою популярністю такий вид транспорту користується у процесі організації операцій з палетованими товарами.

Вилочний навантажувач у даний час вважається за обов'язкове обладнання для ефективної організації та управління складською логістикою. Функціональні можливості складського вилкового навантажувача розширюються, завдяки можливості модифікації вил.

Класифікація навантажувачів на складах

Відмінності у моделях складських навантажувачів обумовлені технічними характеристиками, які пов'язані з обробкою вантажів та їх транспортуванням. Основними ознаками поділу навантажувачів для складу є наступні:

  1. Параметри вантажопідйомності вилочного навантажувача. За цим параметром виділяють наступні види навантажувачів для складу: малі - від 1 до 4 тонн.; середні - від 4 до 10 тонн.; вище за середні - від 10 до 16 т.; важкі навантажувачі на складах більше за 16 тонн.

  2. Параметри щогли (мачти) складського навантажувача: кількість секцій, кут нахилу, висота підйому, швидкість підйому, двигун для регулювання вил. 

  3. Параметри вилочного навантажувача для складу: маса, габарити, швидкість обладнання. 

  4. Тип ходової частини: трьохопорні та чотирьохопорні вилкові навантажувачі. 

  5. Тип приводу: ДВЗ та електродвигун. Навантажувачі на складах з ДВЗ умовно поділяються на чотири типи:

  • дизельні - складські навантажувачі використовуються тільки на відкритих територіях через сильний вихлоп газів і шумну роботу, але дизельний двигун більш потужний, що збільшує вантажопідйомність навантажувача;

  • бензинові - така техніка є більш екологічною та тихою в експлуатації. Дуже часто створюють двопаливну систему газ-бензин для економії коштів, але при цьому зменшується потужність складського навантажувача;

  • газові - основними перевагами використання газових двигунів у навантажувачах на складах є економія грошових коштів, екологічність;

  • гібридні: ДВЗ та електродвигун.

Складські електронавантажувачі можуть функціонувати від постійного та змінного струму. Такі навантажувачі на складі прості в обслуговуванні, відрізняються високою маневреністю та компактністю, відсутністю вихлопів та значним періодом експлуатації.

Переваги придбання навантажувачів у Sklad Truck

Щоб купити вилочний навантажувач Вам треба лише зателефонувати нам. Наші висококваліфіковані технічні спеціалісти підберуть оптимальну кількість та моделі обладнання під Ваш бізнес. А менеджери SkladTruck проконсультують відносно цін та гарантійного обслуговування. Також наші співробітники допоможуть Вам організувати доставку техніки у населені пункти України.

Вгору