Кількість
|
Вартість
|
||
|
Газ-бензинові навантажувачі – універсальна складська техніка, яка забезпечує велику потужність, тривалий час роботи та гарну вантажність.
Переваги газ-бензинових навантажувачів
Основні переваги газових/бензинових навантажувачів у порівнянні з дизельними та електричними навантажувачами полягають:
- газові навантажувачі мають нижчі витрати на паливо, ніж дизельні моделі;
- забезпечують більшу потужність та час роботи, ніж електричні;
- виробляють менше викидів, ніж дизельний навантажувач;
- не вимагають спеціальних приміщень, на відміну від акумуляторних;
- використовуються будь-якої пори року як на відкритих, так і закритих майданчиках.
Також навантажувач на газу та бензині швидко дозаправляється порівняно із зарядкою акумуляторів.
Технічні характеристики газових навантажувачів
Технічні характеристики газових навантажувачів можуть відрізнятися залежно від вантажності, потужності та передбачуваного застосування. Чи використовуватиметься він у приміщенні, на свіжому повітрі, на перетнуті місцевості тощо.
Потужність двигуна та його характеристики
Газові та бензинові навантажувачі приводяться в дію двигунами внутрішнього згоряння. Потужність двигуна може бути від 30 до 80 л/с, залежно від вантажності та застосування. Ці двигуни забезпечують високий момент, що крутить, при низьких обертах, що важливо при важких робочих циклах і частих зупинках і запусках, пов'язаних з вантажно-розвантажувальними роботами. Використання електронного упорскування палива та каталітичних нейтралізаторів зробили сучасні двигуни більш економними, потужними та екологічними.
Вантажність та максимальна швидкість
Питома вантажність – важлива характеристика, що відповідає вазі матеріалів, що переміщуються.
Навантажувач газ бензин доступний у широкому діапазоні вантажності від 500 кг до 5000 кг та більше. Що стосується максимальної швидкості руху бензинових, більшість газових навантажувачів можуть досягати швидкості 20 км/год без навантаження, при цьому швидкість знижується до 5 – 8 км/год при перевезенні важкого вантажу для підвищення стійкості та контролю.
Ефективність витрати пального
Паливна ефективність газових та бензинових навантажувачів значно різниться залежно від потужності двигуна, ваги вантажу, умов експлуатації та професіоналізму оператора. Сучасні газові навантажувачі з електронним упорскуванням палива та контролем викидів, більш економічні порівняно зі старими карбюраторними моделями, що допомагає знизити експлуатаційні витрати.
Сфери застосування навантажувача газ-бензин
Ця техніка найбільш популярна в таких галузях:
- Промисловість. Газові та бензинові навантажувачі використовуються в промислових умовах, таких як склади, виробничі підприємства та розподільчі центри, для переміщення та штабелювання важких матеріалів. Щогла може підіймати вантажі на висоту до 3 – 5 м.
- Будівництво. На будівельних майданчиках бензинові навантажувачі забезпечують мобільність, швидкість та потужність для підйому та транспортування будівельних матеріалів відкритими майданчиками без прив'язки до електрики.
- Сільське господарство. Вилковий навантажувач використовується на відкритому повітрі й в коморах, це робить його придатним для застосування в сільському господарстві, наприклад, для навантаження та штабелювання важких піддонів з продуктами або кормами на фермах і переробних підприємствах.
Рекомендації щодо вибору газ/бензинового навантажувача
При виборі вилкового навантажувача на газу слід враховувати кілька ключових критеріїв:
- потрібна вантажність;
- необхідна висота підйому;
- маневровість на робочому місці;
- необхідність роботи на свіжому повітрі або на перетнутій місцевості.
Також важливо враховувати наявність двох типів палива (бензин або пропан) та очікувані експлуатаційні витрати протягом терміну служби.
Для належного технічного обслуговування слідуйте рекомендованим виробником графікам обслуговування:
- заміна моторного мастила та фільтрів;
- заміна повітряного фільтра;
- перевірка трансмісії/заміна зношених компонентів.
Догляд за двигунами передбачає використання високоякісного газу/бензину та забезпечення достатнього потоку охолоджувального повітря для запобігання проблемам з перегріванням. Оператори також мають бути навчені проводити перевірки працездатності та безпеки складської техніки перед кожною зміною.
Популярні виробники газ-бензинових навантажувачів
Ось деякі з популярних і відомих виробників вилкових навантажувачів, що працюють на газі/бензині:
- Toyota – один із найбільших виробників складської техніки. Пропонує широкий асортимент навантажувачів, що працюють на бензині, зрідженому газі.
- EP Equipment – відомий бренд, що пропонується у Sklad Truck має лінійку моделей, що працюють на бензині/газі, які підходять для використання всередині та зовні приміщень.
- Komatsu – цей виробник будівельної техніки також виробляє бензинові навантажувачі, призначені для важких умов роботи.
Великі бренди інвестують у технології двигунів, щоб підвищити продуктивність, паливну економічність та забезпечити відповідність стандартам викидів для вилкових навантажувачів.
Де купити навантажувач газ-бензин в Україні?
Можете купити газовий/бензиновий навантажувач в інтернет-магазині Sklad Truck від провідних брендів з детальними характеристиками та актуальними цінами. Зручність онлайн-замовлення у поєднанні з гнучкими варіантами доставки дозволяють доставити вибрану складську техніку в найкоротший термін (термін доставки обговорюється індивідуально).
В офлайн магазині досвідчені співробітники Sklad Truck нададуть експертну консультацію щодо вибору газового навантажувача, що відповідає експлуатаційним потребам.
Незалежно від того, чи робите покупки через інтернет або особисто, Sklad Truck гарантує конкурентоспроможні ціни, професійну підтримку та сервісне обслуговування.
FAQ
Популярні моделі навантажувачів газ-бензин
У магазині Sklad Truck представлені популярні та надійні моделі навантажувачів газ-бензин, від відомого бренду EP Equipment.
Яка різниця між газ-бензиновими та дизельними навантажувачами?
Газ-бензиновий навантажувач економічніший і екологічніший, ніж дизельний. Дизельний потужніший, але складніший в обслуговуванні та ремонті.