Ми працюємо. Все буде Україна!
Графік роботи:

Пн -Чт: 9:00-18:00
Пт: 9:00-17:00

0
Мій кошик
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння

Відгуки про магазин

5.0
5 відгуків
Сортування:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЧАДО" висловлює подяку команді Sklad Truck за швидке та якісне виконання своїх обов'язків.
Компанія Sklad Truck зарекомендувала себе з позитивного боку, як сумлінний та відповідальний партнер та виконавець договірних відносин. Відсутні будь-які зауваження чи нарікання стосовно виконання договірних зобов'язань. Надаємо відмінну рекомендацію за виконання своїх обов'язків та сподіваємося на подальше продовження співпраці.
Відповісти
Михайлова Л.В., дякуємо за ваш відгук та рекомендації. Ми дуже раді, що ви задоволені нашою продукцією та сервісом. Очікуємо на нові проєкти від вашої компанії.
Відповісти
Особовий склад військової частини А 1266 висловлює щиру подяку команді Sklad Truck за бездоганне виконання своїх обов' язків. В нас декілька разів була нагальна потреба в обладнанні для переміщення та систематизації вантажів з чим члени команди Sklad Truck впорались на відмінно. Дякуємо всій команді за стабільні партнерські відносини. Бажаємо стабільного розвитку, подальшого розширення асорпuv1енту товарів та послуг. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.
Відповісти
Махтєєв Андрій, щиро дякуємо за ваш відгук і найвищу оцінку! Ми дуже раді, що ви задоволені нашим сервісом. Чекаємо на нові спільні проєкти.
Відповісти
СкладТрак проявив себе як надійний партнер, тому наша компанія в особі Операційного Директора Созанського Андрія Олександровича висловлює вдячність та має намір співпрацювати й надалі.
Відповісти
Созанський А.О., дякуємо за ваш відгук. Очікуємо на нові проєкти!
Відповісти
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера. Наша компанія неодноразово замовляла вантажну техніку від СкладТрак в великих кількостях, якість та гарантії завжди приваблювали нас.
Відповісти
Рогаченко С.Д., дякуємо за ваш відгук. Ми раді, що ви задоволені сервісом та технікою від Склад Трак. Сподіваємось на нові проєкти від вашої компанії!
Відповісти
ТОВ "СОФРО" висловлює щиру подяку СкладТрак за бездоганне виконання своїх обов'язків. В нас були періодичні запити на закупівлю техніки, зокрема гідравлічних та електричних візків з подовженими вилами, ми задоволені продукцією та серйозним ставленням команди до кожного з етапів роботи.
Відповісти
Сізик В.В., дякуємо за ваш відгук! Очікуємо на нові проєкти.
Відповісти
Вгору