Шановні клієнти, партнери, колеги.

З вашою підтримкою, ми продовжуємо свій розвиток та прокладаємо свій шлях на ринку складської та промислової логістики України. Ви все частіше обираєте для свого складу техніку від бренду EP Equipment, який входить в десятку світових лідерів та котрий ми з гордістю представляємо в Україні. Під свої задачі ви обираєте у нас нову та БУ техніку, знаючи, що ми надійний постачальник, із швидкою реакцією на запит та завжди ефективним підбором. Наші фахівці сервісу та гарантійного обслуговування займаються технікою на ваших складах та виробництвах, по всім куткам України.

Ми цінуємо вашу довіру та усвідомлюємо свою відповідальність!

Компанія Sklad Truck —  це прапор нашої команди, символ серйозності наших намірів – стати для вас значущими партнерами у напрямі складської логістики та навантажувальної техніки. Швидкість та якість, мобільність та зручність, порядність — це фун6дамент нашого підходу до роботи з вашим бізнесом.

Ми тримаємо курс тільки на наші спільні перемоги. Ваші перемоги — в оптимізації витрат та збільшенні показників ефективності. Наші — в успішному просуванні себе га ринку, як надійного постачальника та цінного партнера.

Як ми вже 15 років кажемо у нас в Sklad Service: Розвиваємо логістику разом!