EP F4 – це нове покоління електричних літій-іонних візків. Модель представляє собою ідеальний вибір для швидкого, зручного та екологічно чистого способу переміщення палет на складі. Його інноваційність, безпека та екологічна дружність роблять візок лідером серед електричних візків.

Які переваги для вашого бізнесу надає F-4:

1. Заощаджує гроші та час на навчання працівників

Візок зрозумілий та легкий в управлінні. Вам не потрібно витрачати час на навчання користування ним. Новачки опановують це за лічені хвилини. А завдяки нашій інструкції рідненькою, працівник завжди може уточнити інформацію не відволікаючи від процесу начальника зміни.

2. Прискорює та фізично полегшує роботи з вантажем

Візок дозволяє пересувати вантажі зі швидкістю 4 км/годину. Швидкість переміщення порожнім – 4,5 км/годину. Керувати ним легко, застосування фізичної сили майже немає.

3. Забезпечує подвоєну тривалість використання

Візок має одразу два слоти під акумуляторні батареї.  Тривалість роботи від двох акумів – 11 годин, від одного – 5,5. Скажіть «ні» простоям. Життя, то рух.

4. Має спрощену зарядку

Звичайна розетка на 220 В та 2,5 години до повної зарядки. Це все, що вам потрібно для заряджання акумуляторів. 

5. Заощаджує ваші гроші на доставці

F-4 унікальний. Завдяки ергономічній конструкції, він має оптимізоване пакування. 176 одиниць техніки F4 у 40-футовому транспортному контейнері дозволяє знизити вартість морського вантажу до 40%.

Детальний огляд електричного візка F4 дивіться у нашому відео