Вибір складської техніки – це завжди питання вартості та доцільності. Якщо ви вирішили купити штабелер, але вам настійно радять річтрак, просто оберіть прийнятний ціновий діапазон і порівняйте можливості техніки. Детальніше – у матеріалі спеціалістів Sklad Truck.

Штабелер: незамінна вантажно-розвантажувальна техніка
Основне призначення штабелера – це укладання вантажів один поверх одного або в стелажі. Штабелер може бути представлений різними видами: гідравлічним, електричним та гібридним.
Штабелер гідравлічний може бути представлений як ручною гідравлічною технікою, напівелектричною, так і електричною. Говорячи штабелер гідравлічний, як правило, розуміємо ручну гідравлічну техніку, яку пересувають за допомогою м’язової сили, а штабелювання відбувається завдяки гідравлічному приводу. Такий гідравлічний штабелер особливо добре працює на складах з невеликим товарообігом для виконання низько- та середньорівневих вантажних робіт.

У випадку, коли оборотність компанії зростає, варто розглянути електричний штабелер (він же електроштабелер). Цей вид техніки обладнано електричним двигуном, який працює від акумуляторних батарей. Відповідно, електричний штабелер не виділяє вихлопних газів і найкраще підходить для роботи в критих приміщеннях з рівним покриттям. Штабелер електричний може мати різну конструкцію вантажної щогли: двох або трисекційну, яка приводиться в дію електроприводом.

Останнім часом позначився тренд придбання уживаної техніки (б/у). Детальніше, фахівці СкладТрак вже розповідали про те, як правильно купити штабелер. Ви можете ознайомитися зі статтею або зв’язатися з нами менеджерами.

 

Річтрак: майстер висотної роботи
Річтрак застосовують на складах висотного зберігання зі значною щільністю складського простору. Відмінна риса річтрака – висувна щогла, завдяки якій палету можна подати вперед на місце зберігання. Більшість річтраків обладнано кабіною для оператора: сидячого та  робочого положення стоячи. Бувають також моделі з бічним розташуванням крісла оператора.
Серед переваг річтраків можна позначити діаметр коліс, близько 200 – 250 мм, на відміну від штабелерів, у яких 80 мм.
Втім розвиток техніки не стоїть на місці, тому підбирати її варто виходячи з конкретних функціональних завдань з урахуванням певних умов експлуатації.

Ми впевнені, що ви приймете найкраще рішення. Але якщо є сумніви – зв’яжіться зі спеціалістами Склад Трак (Skladtuck), вони допоможуть ув’язати всі деталі в одну оптимальну для вас картину.