Ринок складської техніки різноманітний і досить багатогранний. На ринку представлені – вилочні автонавантажувачі (дизельні, газові, бензинові), штабелери, підбирачі замовлень, гідравлічні візки, ричтраки. У нас в Склад Трак  ви можете купити складську техніку нову та б / в в кредит, в лізинг або якщо ви не впевнені в покупці, то можете легко взяти техніку в оренду.

До питання вибору складської техніки потрібно відноситься як можна серйозніше якщо ви хочете добре облаштувати своє складське приміщення і зробити його максимально комфортним.

Для великого навантаження на склад має бути достатня кількість техніки. Тут необхідно враховувати обсяг складських запасів, технічні характеристики складського обладнання і не забувати про особливості самого складу.

Що важливо при виборі вантажно-розвантажувальних машин?

Щоб вибрати якісний навантажувач потрібно звертати увагу на його ширину і розмір, щоб вони підходили для роботи на складі між стелажами, а також під конструкцію стелажів для зручності і комфорту. 

Для визначення найбільш оптимальної ширини потрібно використовувати величину AST – кут необхідний для розвороту навантажувача. Розраховується в такий спосіб: вимірюється діагональ навантажувача або штабелера навантажених палетами. Правда, тут є пару цікавих моментів. Обчислювати AST потрібно не за розміром піддону, а по найбільшій довжині вантажу, який потрібно буде рухати. Ну і потрібно враховувати людський фактор і деякі невідповідності в обчисленнях, щоб потім безпечно користуватися обраної технікою.

Обов’язково звертайте увагу на щоглу. Її висоту і можливе відхилення. Висота щогли штабелера або навантажувача повинна бути достатньою для навантажень палет на високі ряди. Щоб була можливість занурювати все на верхні яруси, максимальну висоту верхнього ярусу, розміри вашого вантажу, який ви будете розташований на верхньому ряду і висоту щогли навантажувача потрібно обчислювати з урахуванням найменшої відстані від підлоги до стелі. Це необхідно робити, тому що в деяких випадках навантаження на верхні поверхи неможливі через електротехнічні або інженерні конструкції, типу електричних проводів, вентиляцій або освітлювального обладнання. У навантажувачів можливе невелике відхилення щогли від вертикалі (можлива величина вказується в технічній документації). При розрахунку висоти окремих ланок стелажа цей параметр потрібно врахувати. Розміри частин стелажів повинні бути трохи більше ніж габарити самої палети. Піддон буде завантажуватися під невеликим кутом через відхилення щогли. Тут потрібно проміжок між новим рівнем стелажа і палетою.

Так само має значення двигун обраного навантажувача. Газові, дизельні та бензинові навантажувачі не підходять для роботи в складських приміщеннях, тільки зовні. Для роботи всередині необхідно вибирати електронавантажувач.