ДИЗЕЛЬНИЙ, БЕНЗИНОВИЙ або ЕЛЕКТРИЧНИЙ?
Сьогодні роботу на складі важко уявити без допомоги навантажувача. Є 2 варіанти рішення: придбати новий або ж знайти вигідний варіант серед вживаної техніки.
Але перед тим як купити вилковий автонавантажувач перед нами постає питання:
- Який обрати дизельний чи електричний, або краще купити бензиновий?
- Яка сфера діяльності та умови праці де буде використовуватися навантажувач?
- Який тип приміщення або робочі процеси будуть надворі?
- Яка вага, розмір та вид вантажу, який необхідно транспортувати?
- Яка якість покриття підлоги в приміщенні?
Розглянемо переваги та недоліки серед автонавантажувачів усього асортименту.
Дизельний навантажувач
Підходить краще для роботи на відкритих територіях, оскільки не боїться бруду, дощу та вітру. Має високий обертаючий момент двигуна, що забезпечує для дизельного навантажувача значну швидкість руху та підйому.
Переваги:
– на навантажувачі встановлено потужний двигун, який досягає великого моменту обертання за малої кількості обертів за хвилину,
– у дизельних навантажувачах невелика витрата пального,
– шкідливі викиди мінімальні,
– може піднімати різний вантаж – від 1,5 до 6 т,
– навантажувач оснащено противагою, він не потребує додаткового обслуговування.
– не потребує великої кількості часу на заправку двигуна, що дозволяє проводити експлуатацію транспорту тривалий час.
Недоліки:
- Не можна працювати в приміщенні протягом тривалого часу, адже йде значний викид шкідливих речовин.
- Сильний рівень шуму під час роботи навантажувача
Бензиновий навантажувач
Навантажувач з бензиновим двигуном виділяє меншу кількість шкідливих викидів, у порівнянні з дизельним, тому ним можна працювати в приміщеннях з високими стелями та потужною витяжкою.
Проте у порівнянні з дизельним навантажувачем експлуатація бензинового автонавантажувача більш вартісна, адже витрата бензину та його вартість вища ніж дизельне пальне.
Електричний автонавантажувач
Навантажувач даного типу вважається самим екологічним, оскільки не виділяє в повітря шкідливих викидів від згоряння пального. Також робота двигуна у нього проходить в тихому режимі, що сприяє більшій концентрації уваги оператора. Зазвичай тривалість роботи навантажувача від повного заряду однієї АКБ триває близько 8 годин.
Вузькопрохідний навантажувач у більшості працює від АКБ, що дозволяє переміщувати вантажі у зонах з невеликими проходами, що збільшує виробничу площу складу.
Недоліком даного типу навантажувача є його більша вартість, приблизно на 20-30% у порівнянні з іншими видами навантажувачів.
Тож коли вам потрібні складські навантажувачі ви можете знайти великий асортимент серед вживаної техніки, що підходить вам по технічним параметрам.
Перед тим як придбати , поцікавтесь вартістю ремонту для даного навантажувача, наявністю запчастин для ремонту.
Склад Трак пропонує навантажувачі нові та бв, де ви можете придбати його оптом або за потреби можете замовити навантажувач в оренду. Є можливість доставки в будь-яке місце та час до замовника.
Sklad Truck працює на ринку близько 15 років і зарекомендував себе, як компанія з відмінною репутацією, чудовим сервісом та низькими цінами. Також компанія надає можливість придбати складські навантажувачі в лізинг, або в кредит на вигідних умовах.