Про компанію EP Equipment, яку на вітчизняному ринку представляє Sklad Service, ми писали в нашому попередньому матеріалі. Зараз познайомимо з модельним рядом компанії, який доступний також українському бізнесу.
Модельний ряд, який презентує компанія EP Equipment
Електричні візки
Як найбільший у світі виробник електричних візків, EP пропонує широкий спектр залежно від вимоги до технології акумулятора, вантажопідйомності та застосування.
Так, наприклад, для супермаркетів та роздрібної торгівлі виробник радить звернути увагу на моделі EPL154, EPT12-EZ. Це компактні візки, якими легко керувати. Модель EPL154 розроблена з урахуванням вимог до стабільності та безпеки, має компактне та легке шасі. 12-EZ має сучасну конструкцію, візок активно використовують в роботі у невеликих проходах. Літій-іонна технологія EP присутня обом моделям.
Для складів та розподільчих центрів дивіться в бік WPL201 – це високопродуктивний візок, розроблений під потреби складів. Завдяки безщітковому двигуну постійного струму 48V, він може працювати в системах доставки, де потрібен дорожній просвіт без додаткових опорних коліс. Але додатково поставлені опорні колеса підвищать стійкість.
Для TMS підійде EPL153(1) EPT12-EZ, оскільки добре обладнані для саме транспортної галузі. Завдяки легким компонентам і відсутності опорних коліс ці моделі безпечно та легко долають тротуари та бордюри, їх також використовують на гідравлічних підйомниках.
В логістичних операціях зверніть увагу на KPL201, серія EPT WA, RPL201H. EP рекомендує їх для транспортних операцій і промислового використання.
Базова модель, на яку фахівці “Склад Сервіс” відзначають попит на ринку України, є F4, F4 201 (вантажопідйомність 2т), а також RPL201, EPT20-20WA.
Штабелери
На відміну від електричних візків штабелери можуть не тільки транспортувати вантажі, а також вертикально підіймати їх та укладати для зберігання в складських стелажах.
Електричний штабелер є ідеальною технікою для операцій, які не може задовольнити візок, але які ще не потребують всіх функцій вилкових навантажувачів, які коштують дорожче.
При виборі електричного штабелера, слід врахувати кілька питань:
- Тип приводу. При виборі типу приводу електричного штабелера важливо враховувати розташування ведучого колеса у відношенні до шасі навантажувача. Існує два типи приводів: централізований і децентралізований.
- Типи щогл. Щогла – це те, що розширює можливості штабелера порівняно з візком для піддонів, дозволяючи йому транспортувати та зберігати товари на стелажах, до яких не може дістатися візок для піддонів. Існує 4 основних типи щогл: Проста щогла (щогла з одним підйомом), Монощогла (однощоглова щогла з однією колоною), Дуплексна щогла (двосекційна телескопічна щогла), Трисекційна щогла.
- Вантажопідйомність. Згідно з нормами CE, штабелери повинні бути здатні підіймати номінальну вантажопідйомність на висоту до 2,5 м. У той час як багато конкурентів не досягають цієї висоти, штабелери EP гарантовано відповідають вимогам сертифікації CE.
Розмір і тип акумулятора. Ви можете обрати один з 3 можливих типів акумуляторів:
- Гелеві (AGM) акумулятори – надійні та потужні, а також дуже дешевий варіант, якщо ви шукаєте доступний електричний штабелер.
- Свинцево-кислотні акумулятори – добре відоме рішення для живлення навантажувальної техніки. Дисплей акумулятора дозволяє завжди стежити за рівнем заряду і кількістю годин роботи.
- Літій-іонна батарея – це, мабуть, найефективніше рішення для штабелера з електроприводом. Саме тому “Склад Сервіс” працює переважно з ними. Акумуляторна батарея, що не потребує обслуговування, дозволяє заряджати її під час роботи, а технологія Plug&Play від EP означає, що ви можете працювати з нульовим часом простою.
Вилкові навантажувачі
EP Equipment виробляє та розробляє вилкові навантажувачі з 1993 року. Найпоширеніші випадки використання електричних навантажувачів: склади, промислові об’єкти, будівництво тощо.
ЕР представляє різні типи електричних навантажувачів:
- Задньопривідні 3- та 4-колісні
- Зі здвоєним приводом
- З одним приводом
На додаток до звичайних навантажувачів, перерахованих вище, EP пропонує унікальний асортимент електричних навантажувачів:
- TVE: надкомпактна модель для роботи в найвужчому просторі з вантажопідйомністю 500-1500 кг.
- TVS: Суперкомпактні навантажувачі з противагою, на гумових шинах для роботи на нерівній підлозі або на відкритому повітрі, з робочим проходом всього 3 м.
Окрім електричних ЕР пропонує серію вилкових навантажувачів IC для важких умов експлуатації, з тривалим часом роботи та можливістю заправки газом / дизельним пальним. EP пропонує вилкові навантажувачі IC вантажопідйомністю від 1 500 кг до 10 000 кг. Моделі з двигуном внутрішнього згоряння гнучкі у використанні та мають низькі початкові інвестиції. Двигуни для навантажувачів IC – це промислові двигуни, що забезпечують високий і постійний крутний момент на низьких обертах, надійні та мають ефективне споживання палива.
Комісіонери та техніка для вертикальної обробки замовлень
EP Equipment пропонує інноваційні рішення для задоволення потреб у вертикальній обробці замовлень на висоті до 6,5 метрів. У роздрібних магазинах, cash&carry, а також DIY полиці повинні регулярно поповнюватися. Раніше цю роботу виконували або за допомогою драбин, що було небезпечним і неефективним рішенням, або за допомогою річтраків з товарами на палетах і заблокованими проходами. Аналогічні вимоги є до робіт з технічного обслуговування та інвентаризації, коли потрібна техніка з невеликим радіусом розвороту і простим керуванням. Компанія EP розробила збирачі замовлень, щоб відповідають цим вимогам.
З 2017 року збирачі замовлень ідеально підходять для навігації у вузьких проходах на складах щільного зберігання. Моделі мають кілька датчиків безпеки, вбудованих в інтерфейс, для максимального захисту під час усіх робіт з інвентаризації, а також просте у використанні гідравлічне та ергономічне рульове управління від електродвигуна змінного струму. Передбачена можливість вибору гелевого або сучасного літій-іонного акумулятора.
Тягачі
EP Equipment пропонує різноманітні буксирувальні тягачі для будь-якого застосування. Починаючи від простих буксирувальних тягачів з рацією і закінчуючи електричними буксирувальниками вантажопідйомністю 6000 кг.
Річтраки
Річтраки є поширенішою технікою на складі, коли мова йде про ефективне штабелювання. Техніку оснащуються або рухомою щоглою, або вилковим захватом з пантографом. Висота підйому вил в різних моделях до 12,5 м, вантажопідйомність до 2,5 т.
Високим є попит на моделі зі звуженою кабіною. Цей тип річтраків розроблений спеціально для швидкого переміщення вантажу із вузькими проходами – ширина становить від 800 мм. Більшість таких моделей мають високу вантажопідйомність – до 2500 кг. При цьому існує можливість працювати з високими конструкціями: вила піднімаються на висоту до 12 м.
Комплектувальники замовлень горизонтальні
Така техніка є ідеальним інструментом для збирання товарів з першого рівня. Вона може рухатися на високій швидкості між проходами. Завдяки різним конфігураціям вил може бути адаптована до різних потреб. Наприклад в моделі EPT 20-RAP передбачена можливість зайти в навантажувач з обох боків, що робить процес комплектування ергономічним і швидким. EPT 20-RAP поставляють з вилами для 1 або 2 палет, щоб задовольнити специфіку потреб в комплектуванні замовлень.
Автономні мобільні роботи
Цей напрямок представлений моделлю XP15 – це інтелектуальне рішення ЕР для внутрішньої логістики, яке може використовуватися як автономний мобільний робот і електричний візок для піддонів. Він працює через Bluetooth. XP15 в стандартній комплектації оснащений літій-іонним акумулятором 24 В/60 Ач, що забезпечує максимальний час безвідмовної роботи та високу доступність. XP15 завжди знає своє місцеперебування, а для запобігання зіткненням він оснащений смугами на бампері та детекторами для забезпечення безпеки експлуатації.
Якщо вам потрібна допомога у виборі техніки під специфіку бізнесу, зв'яжіться з нашою командою підтримки, щоб дізнатися більше про різні технічні характеристики, можливості використання та обслуговування. Ми допоможемо вам знайти ідеальне рішення для вашого бізнесу.